خانه / درباره ما

درباره ما

صدای شرق هفته نامه ای اجتماعی فرهنگی اقتصادی و سیاسی است که از سال ۱۳۸۴ تا کنون به مدیر مسئولی محمدرضا رحمانی فیروزآبادی در شهرستان فیروزآباد به چاپ می رسد. متن زیر اولین سرمقاله این هفته نامه است که در بهمن ماه ۱۳۸۴ به چاپ رسید:

بسم‌الله الرحمن الرحيم
ن وَالْقَلَمِ وَ مايَسْطُرُون

همشهريان عزيز!
آنچه پيش روي شماست، نخستين شماره از نشريه «صداي شرق» است، كه پس از مدتها تلاش و انتظار، سرانجام در تابستان امسال مجوز نشر يافته است. اين نشريه اگرچه مجوز انتشار هفتگي با گسترة توزيع استاني را داراست، اما به دليل پاره‌اي از مشكلات، كه طبيعي ابتداي راه است، درگام نخست به صورت دو هفته نامه در حوزه شهرستان خودمان منتشر خواهد شد.

صداي شرق مي‌كوشد تا با رويكردي اجتماعي، فرهنگي با تلاش و همت جمعي از سرمايه‌هاي فكري شهرستان، به تدريج قامت حرفه‌اي خويش را يافته و نقشي مؤثر در توسعه شهر ايفا نمايد، و اين ممكن نخواهد بود جز از طريق همفكري و همياري يكايك شهروندان فهيم فيروزآباد، به ويژه نخبگان، صاحب‌نظران، دانشگاهيان، فرهنگيان و دانشجويان عزيز اين شهر.

صداي شرق، صداي تمام دلسوزاني است كه دل در گرو آباداني و پيشرفت ديار ما دارند و دراين مسير گام برمي‌دارند، صداي شرق مجالي است براي هم‌افزايي گام‌هاي فراداي ما و حركتي به جماعت، در راستاي سازندگي و پيشرفت شهرمان.

صداي شرق، صداي شهروندان اين ديار كهن است، آنان كه سوداي اعتلاي زيستگاهشان را در سردارند و حاضر به تلاش، همكاري و همفكري در اين عرصه هستند.

صداي شرق، مجال بيان مشكلات و معضلات شهروندان، پاسخگويي مسئولان، راهنمايي و راهگشايي صاحب‌نظران دلسوز است.

صداي شرق، صداي مردماني است كه شايسته وضعيت و موقعيتي بسيار والاتر از جايگاه كنوني خويش هستند.

صداي شرق، صداي فرزندان سخت‌كوش اين ديار به ويژه نخبگان و فرهيختگان عديده مهاجرش است.

صداي شرق، صداي گروه، صنف و بخش خاصي نيست، صداي شرق صداي عشاير غيور قشقايي و فارس‌زبانان عزيز فيروزآبادي است.

صداي شرق از صداي تمام گرايش‌هاي محدود و خاص بلندتر است.

صداي شرق، نداي اعتلاي اين شهر است.

صداي شرق، صداي شماست.

صدای شرق هفته نامه ای اجتماعی فرهنگی اقتصادی و سیاسی است که از سال ۱۳۸۴ تا کنون به مدیر مسئولی محمدرضا رحمانی فیروزآبادی در شهرستان فیروزآباد به چاپ می رسد. متن زیر اولین سرمقاله این هفته نامه است که در بهمن ماه ۱۳۸۴ به چاپ رسید: بسم‌الله الرحمن الرحيم ن وَالْقَلَمِ وَ مايَسْطُرُون همشهريان عزيز! …

مشاهده امتیازات

امتیاز کاربران : 3.13 ( 10 رای ها)
0