خانه / اخبار / ديدار فرماندار فيروزآباد با اعضاي اصناف شهرستان فيروزآباد

ديدار فرماندار فيروزآباد با اعضاي اصناف شهرستان فيروزآباد

ابراهيم استوار ميمندي فرماندار فيروزآباد در ديدار با اصناف شهرستان فيروزآباد: مزيت ها و پتانسيل هاي موجود در ظرفيت طبيعي و انساني فيروزآباد يک پيشتاز ثروت در کشور مي باشد.
نوزدهم شهريور ماه بازاريان تمام صنف ها با فرماندار فيروزآباد در محل سالن اجتماعات آموزش و پرورش تشکيل جلسه داد. در اين جلسه که فرماندار، رييس اداره صنعت و معدن، رييس اتاق اصناف، پايگاه اصناف و حوزه اميرالمومنين و جمعي از اصناف حضور داشتند. ابتدا صمد نارنج رييس اتاق اصناف ضمن گرامي داشت دهه کرامت و تقدير از تمام کسبه به مسائل و مشکلات بازاريان اشاره نمود و گفت: اين جلسه يک نوع هم انديشي و تبادل نظر مي باشد.
وي با اشاره به پيام مقام معظم رهبري که فرمودند اصناف کشور جزء با وفاترين، صبور ترين و خدوم ترين اقشار کشور هستند گفت: بازاريان شهرستان همه آگاه و متعهد و قشر تحصيل کرده و پيرامون احکام معاملات و شناخت مکاسب در زندگي روزمره آگاهي دارند.
در ادامه مهندس استوار ميمندي فرماندار فيروزآباد ضمن گرامي داشت دهه کرامت و با تاکيد بر پيام مقام معظم رهبري که سال را به نام اقتصاد و فرهنگ با مديريت جهادي نامگذاري نمودند گفت: يکي از مهم ترين ارکان نظام را در کشور اقتصاد است.
وي با اشاره به به رکن و محور نظام اقتصادي که توليد و توزيع مي باشد خاطرنشان نمود: امروز توزيع که از مهمترين ارکان نظام اقتصادي هست به دست اصناف کشور اداره مي شود.
فرماندار در بخش ديگري با اشاره به پتانسيل ها و مزيت هاي موجود در شهرستان گفت: ظرفيت طبيعي و انساني شهرستان فيروزآباد يک ثروت پيشتاز در کشور بوده و مسير توسعه اقتصادي شناخت اين زيرساخت ها است. وي در پايان به اجراي طرح مصوبه شوراي شهر در خصوص مبلمان شهري پرداخت و اذعان نمود که هيچ کدام از ما با زيباسازي شهر مخالف نيستيم و اين زيبايي شهر را با هم انديشي هم بايد انجام بدهيم.
در پايان پاليزدان نائب رييس اتاق اصناف و جمعي از اصناف پيرامون مسائل و مشکلات شهر فيروزآباد سخناني را عنوان نمودند.

درباره صدای شرق

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*