خانه / اخبار / فرماندار شيراز :هيچ مديري نبايد از مطالبه گري خبرنگار فرار کند

فرماندار شيراز :هيچ مديري نبايد از مطالبه گري خبرنگار فرار کند

فرماندار شهرستان شيراز با بيان اين مطلب که خبرنگار به عنوان زبان گوياي جامعه حق مطالبه گري از مسوولان جامعه را دارد گفت : هيچ مديري نبايد از مطالبه گري خبرنگار فرار کند.
به گزارش ايرنا، مصطفي اميري سه شنبه شب در نشست با مديران خبرگزاري هاي و روزنامه هاي محلي فارس با اشاره به اينکه مردم حق دارند مطالبه گر باشند و رسانه ها هم بخشي از مردم هستند اظهار داشت :مديران بايد از نقش نظارتي و در عين حال مشورتي رسانه براي تقويت اقدامات مثبت خود و کم کردن نارسايي پيش رو استفاده مطلوب را ببرند.
وي گفت : مديري که پاسخگوي مطالبات مردمي و رسانه اي نيست در حقيقت نمي تواند کار کند و لذا مديري که پستي را اشغال کرده بايدخود را در قبال خونهاي پاک شهيدان انقلاب ونظام همواره پاسخگو و مسووليت پذير بداند.
اميري اصل کار در فرمانداري شيراز را بر صداقت دانست و افزود: وظيفه ذاتي ما نظارت بر فعاليت ادارات و دستگاههاي اجرايي و گزارش دهي به مردم مي باشد.
وي همچنين با تشريح موفقيت هاي مردم و نظام در مقابله با توطئه هاي دشمن از ابتداي انقلاب اظهار داشت : امروز ديگر شيوه جنگ عوض شده و يک جنگ تمام عيار رسانه اي عليه کشورمان آغاز شده است .
نماينده عالي دولت در شيراز خطاب به نمايندگان رسانه ها گفت : در اين برهه تاريخي هوشياري و دقت نظر شما در طرح مباحث داخلي و خارجي بيش از پيش طلب مي شود .
اميري با اشاره به مشي حاکم اعتدالي بر کشور گفت : مردم که از بسياري افراط گري هاي خسته و بيزار شده بودند در انتخاب دولت يازدهم خط مشي اعتدال را برگزيدندو به ان راي مثبت دادند.
وي اظهار داشت : لذا مي طلبد که رسانه ها در راستاي اين سياست اعتدالي حاکم دولتمردان را در رسيدن به اهداف خود بيشتر ياري کنند و بعنوان بازوي مشورتي ضمن انتقاد هاي خيرخواهانه از دادن راهکار براي حل هر گونه مشکلي دريغ نورزند.
براساس اين گزارش در اين نشست مديران خبرگزاري ها و روزنامه هاي محلي با بيان نقطه نظرات خود ضمن انتقاد از شرايط نامطلوب اطلاع رساني برخي مديران خواستار پاسخگويي بهنگام مديران شدند.

درباره صدای شرق

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*