خانه / اخبار / به زودی از بار ترافیکی شهر فیروزآباد کم می شود

به زودی از بار ترافیکی شهر فیروزآباد کم می شود

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان فيروزآباد، ابراهيم استوار ميمندي در حاشيه بازديد از پروژه‌هاي راه‌سازي اين شهرستان گرفت در مورد بهره‌برداري از جاده کمربندي فيروزآباد ـ عسلويه اظهار داشت: جاده کمربندي فيروزآباد ـ عسلويه که با نام قطعه صفر ۶ مشهور بوده و از ارديبهشت‌ماه سال ۷۸ عمليات اجرايي احداث آن آغاز شده، با کمبود اعتبار و قرارداد به‌موقع با پيمانکار واجدالشرايط بهره‌برداري از اين جاده به تأخير افتاده است.
وي افزود: اين قطعه از جاده فيروزآباد ـ عسلويه يکي از مهم‌ترين قطعاتي بوده که با بهره‌برداري به ‌موقع آن بار ترافيکي شهر فيروزآباد را کاسته و موجب جلوگيري از خسارت به زيرساخت‌هاي شهر خواهد شد.
فرماندار شهرستان فيروزآباد ادامه داد: تأخير در بهره‌برداري از قطعه صفر ۶ موجب نگراني مسئولان و مردم شده که اين امر موجب شد تا مجموعه فرمانداري و نماينده مردم در مجلس شوراي اسلامي و امام‌جمعه فيروزآباد با تلاش مجدانه سرعت عمليات اجرايي اين قطعه و قطعات ديگر را بالا ببرند.
استوار ميمندي با ابراز اميدواري به بهره‌برداري از اين قطعه در آينده نزديک اضافه کرد: اين پروژه در مرحله اجراي آسفالت قرار دارد و زمان تقريبي بهره‌برداري از آن حداقل سه ماه ديگر است که با افتتاح اين قطعه مشکلات مردم شهر فيروزآباد و مسافران اين شهر برطرف خواهد شد.
وي در پايان از پيگيري‌هاي نماينده مردم در مجلس شوراي اسلامي و حمايت‌هاي امام‌جمعه فيروزآباد و صبر و شکيبايي مردم منطقه تقدير و تشکر کرد.

درباره صدای شرق

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*