خانه / اخبار / ایران و جهان / ژاپن حق انتشار ۴ کتاب کانون پرورش فکري را خريد – شماره ۳۶۰

ژاپن حق انتشار ۴ کتاب کانون پرورش فکري را خريد – شماره ۳۶۰

کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان، حق انتشار چهارعنوان کتاب الکترونيک خود را در بيست و يکمين نمايشگاه بين المللي کتاب توکيو ۲۰۱۴ به ژاپني ها واگذار کرد.
به گزارش کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان، مشاور ارشد مديرعامل اين کانون که به عنوان نماينده کانون در اين نمايشگاه حضور داشت، گفت: شرکت «ايتس مور» ژاپن که چندي پيش حق نشر کتاب الکترونيک «من همانم، من همانم» را خريداري کرده بود با حضور در اين نمايشگاه قرارداد خريد حق نشر چهار عنوان ديگر از کتاب هاي الکترونيک کانون را امضا کرد.
محمدعلي شاماني افزود: با توجه به اينکه شرکت ايتس مور ژاپن در زمينه توليد برنامه هاي الکترونيکي قابل استفاده روي گوشي هاي تلفن همراه فعاليت دارد، حق نشر کتاب الکترونيک هاي گفت وگوي رنگ ها، قدم يازدهم، عدسک و تن پيچ را با امضاي قراردادي از کانون خريداري کرد.
وي اظهار داشت: در صورت موفقيت اين مجموعه کاربردي ايراني در بازار ژاپن، مديران شرکت ايتس مور ژاپن علاقه مندي خود را اعلام کرده اند که در آينده ساير محصولات و کتاب الکترونيک هاي کانون را خريداري کنند.
شاماني تصريح کرد: در روزهاي برگزاري نمايشگاه کتاب توکيو مذاکرات خوبي با ناشران بين المللي حوزه کودک و نوجوان انجام گرفت و کتاب هاي ايران در حوزه کودک با استقبال بازديدکنندگان روبه رو شد.
مشاور مديرعامل کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان افزود: کانون در کنار ساير ناشران کودک و نوجوان در سالن کودک اين نمايشگاه بيش از ۲۰۰ عنوان از جديدترين کتاب هاي خود را به نمايش گذاشت که در اين ميان تازه ترين کتاب هاي الکترونيک توليد شده کانون، بيشتر مورد توجه بازديدکنندگان قرار گرفت.
وي خاطرنشان کرد: علاوه بر کانون پرورش فکري، دانشگاه جامعه المصطفي و رايزني فرهنگي ايران در ژاپن نيز در اين نمايشگاه محصولات فرهنگي خود را عرضه کردند.
بيست و يکمين نمايشگاه بين المللي کتاب توکيو ۲۰۱۴ در خرداد ماه برگزار شد.

درباره صدای شرق

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*