خانه / اخبار / سکونت ۵۶ دانش آموز مستعد در خوابگاه کمیته امداد

سکونت ۵۶ دانش آموز مستعد در خوابگاه کمیته امداد

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان فیروزآباد با بیان اینکه ۹۵۰ دانش آموز و دانشجو تحت حمایت این نهاد هستند گفت: کمک به تقویت بنیه تحصیلی و اسکان ۵۶ دانش آموز مستعد در مجتمع فرهنگی کمیته امداد از دیگر خدمات این نهاد برای دانش آموزان نیازمند است.
به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد فیروزآباد حسین امیری گفت: فعالیت های فرهنگی امداد بسیار متنوع است ولی یکی از رویکردهای اصلی تأمین تسهیلات و امکانات لازم برای دانش آموزان، دانشجویان و طلاب مورد حمایت است.
وی گفت: در این راستا، حمایت از دانش آموزان مستعد اهمیت ویژه ای دارد که به همین منظور ۵۶ نفر از دانش آموزان را در مجتمع فرهنگی تربیتی امام خمینی (ره) اسکان داده ایم.
امیری با بیان اینکه کلیه خدمات پذیرایی، سرویس و سایر امورات حمایتی ارائه شده در این خوابگاه رایگان است اظهار داشت: برای سایر دانش آموزان و دانشجویان تحت حمایت علاوه بر تأمین کمک هزینه تحصیل، برنامه های اردوئی ارائه می شود که در سال جاری تا کنون ۹۰ نفر به اردوهای منطقه ای و برون استانی اعزام شده اند.
مدیر کمیته امداد شهرستان فیروزآباد ضمن ارائه آمار قبولی دانش آموزان تحت حمایت در دانشگاه های دولتی و موفقیت های دانشجویان در مسابقات مذهبی، ورزشی و علمی گفت: فرهنگ نقش مهمی در پیشرفت کشور در تمامی حوزه ها دارد که در این راستا کمیته امداد بعنوان یک نهاد حمایتی و عام المنفعه مساعی لازم را معمول می دارد.

درباره صدای شرق

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*